KONST / Litografier / Färglitografi 14886320
nr 1488 6320
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Maria Boczewska (f. 1940). Signerad, Provtryck. Färglitografi, bildmått: 52x70 cm, yttermått inklusive ram: 60x83 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:40:48
4/9 02:27:07
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska